Każdy rodzic kupując wózek spacerowy dla małego zastanawia się o co chodzi z tymi wkładkami do wózka? Natomiast wózek winien być piękny sam w sobie. Po co go także ozdabiać? Wkładka do wózka miękka, to nie jedynie dekoracja, dzięki dobrym materiałom dystansuje wrażliwą skórę dziecka od poliestrowej tapicerki wózka. Dużo dzieci nie lubi jazdy wózkami, często poprzez sztuczną tapicerkę lub brak amortyzacji oraz nieprzyjemne siedzenie. Piankowa wygodna wkładka zmniejsza tenże kłopot.

Wkładka do wózka

Wkładka do wózka to doskonały dodatek do spacerówki – szczególnie podczas parnych dni. To, iż dobrze ”ozdabia” wóz nie podlega wątpliwości, jednak najistotniejszą jej funkcją jest podniesienie komfortu dziecka podczas regularnych spacerów. Wybierając wkładkę, jaka będzie służyła latem, zwróćcie przede wszystkim uwagę na jakość produktów, z jakich została zrobiona. Produkt tenże musi mieć cechy ”oddychające”, chroniąc również malucha przed przepoceniem. Doskonale sprawdzi się tu potwierdzana, dobra dla skóry niemowlęcia bawełna.

Z czego zrobiona jest wkładka do wózka miękka?

Wkładka do wózka, to dobrze wykrojony produkt, jaki układamy w spacerówce przykrywając zarówno część, na jakiej dziecko jest jak również tę, o jaką się wspiera. Doskonałej klasy wkładka do wózka jest wykonana z paru warstw, by siedzącemu na niej dziecku było wygodnie oraz dobrze. Do wykonania wkładki wielokrotnie stosuje się doskonałej klasy bawełny, poliestru lub produktu minky. Wewnątrz wkładki wszyta jest zazwyczaj cienka powłoka elastycznej pianki, gwarantującej dziecku wygodę oraz komfort jazdy. Wkładka winna mieć wyżłobienia, poprzez jakie będzie można przełożyć pasy bezpieczeństwa.