W stylu boho chodzi o stworzenie luźnej, łatwej atmosfery, która pozwoli Tobie i Twoim bliskim poczuć się jak w domu. Nie jest trudno osiągnąć to w całym domu, ale może być trudniejsze w mniejszych przestrzeniach. Kluczem jest skupienie się na tym, by było wygodnie, praktycznie i zabawnie.

Styl boho zawiera wiele elementów natury i ciepłych kolorów, ale istnieją również sposoby, aby dodać go do swojego domu bez wychodzenia za burtę lub rozbijania banku. Oto kilka dobrych, przyjaznych dla boho sposobów, aby zacząć:

1) Otwórz przestrzeń: Jedną z najlepszych rzeczy w stylu boho jest to, że nie jest zbyt wybredny, więc skorzystaj z tego, otwierając swój dom z jasnymi kolorami i dużą ilością okien – możesz nawet pomalować tylko jedną ścianę na wyrazisty kolor.

2) Idź po akcesoria: Styl boho ma tendencję do bardziej rustykalnej strony rzeczy, więc akcesoria, takie jak ciekawe wazony i zabawne gewgawy, będą pasować w sam raz, o ile mają jakiś element komfortu lub zabawy.

3) Przytul się: Wszystkie te drewniane elementy i naturalne włókna są tak naprawdę tylko sposobem na zachęcenie nas do kopnięcia naszych butów i zrelaksowania się. Spraw, by Twój dom był zachęcający, dodając kanapy z miękkimi poduszkami

Więcej na: jakspokojnie.pl