Zdobycie tysiąca fanów na Facebooku jest obecnie o wiele trudniejsze niż było jeszcze dwa, czy też trzy lata temu. Od tamtego czasu kilkukrotnie wzrosła liczba użytkowników oraz fan page’y. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, aby zwiększyć liczbę obserwujących na Facebooku.

Obserwujący na Facebook to ktoś, na kim bardzo nam zależy. Jednym ze sposobów na ich zdobycie jest reklama na Facebooka. Jest to najłatwiejszy sposób, aby obserwujący na Facebooku rośli w siłę. Reklama oferuje spore możliwości targetowania, a więc docierana do wybranych docelowych grup. Nie ma żadnego problemu, aby pierwszym tysiącem naszych fanów byli mężczyźni, którzy są fanami motoryzacji oraz mieli między 20 do 25 lat. https://kup-komentarze.pl/produkt/widzowie-live-facebook/

Przeciętnie użytkownicy Facebooka  mają przynajmniej stu pięćdziesięciu znajomych. To już tak naprawdę coś. Zaprośmy naszych najbliższych i tym samym poprośmy, aby udostępnili nasz fan page na profilach. Jeśli nasza strona dotyczy biegania, to raczej nie namawiajmy do polubienia strony prze znajomych, który wiodą raczej statyczny tryb życia. Musimy pamiętać na każdym kroku o zdrowym rozsądku.

Jeśli posiadamy już stronę internetową, to nie zapomnijmy na niej dodać wtyczki, które zachęcają do polubienia fan page’a. Wielu odbiorców strony kliknie “Lubię to”, aby na bieżąco być z naszymi statusami lub też, aby dodać opinię na nasz temat. Są to tylko trzy sposoby, a na pewno naszych obserwujących przybędzie. Będziemy w szoku jak to wszystko szybko się dzieje.