Nie wszystkie sklepy meblowe są stworzone równe. Jasne, jest mnóstwo miejsc, w których można kupić meble do domu, ale jeśli szukasz sklepu, który ma coś ekstra, trafiłeś we właściwe miejsce! Nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o sklepie meblowym Pottery Barn i dlaczego może dać ci tak wiele więcej niż jakiekolwiek inne miejsce w twojej okolicy:

 

-Pottery Barn rozpoczął się z powrotem w 1948 roku, ponieważ jego założyciel widział potrzebę pięknie wykonanych mebli w przystępnej cenie. Ponad pół wieku później i firma jest nadal własnością tej samej rodziny i utrzymuje swoje wartości tworzenia produktów, które są świetnej jakości w rozsądnych cenach.

 

-Dziś Pottery Barn oferuje więcej niż tylko meble. Rozszerzyli swoją ofertę o wystrój domu, produkty zewnętrzne, a nawet sztukę. W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak dywany i elementy do przechowywania, które ułatwiają wyposażenie całego domu.

 

-Katalog Pottery Barn jest sezonowym bestsellerem – ludzie uwielbiają dostawać w swoje ręce nowe egzemplarze, gdy tylko się ukażą, lub nawet tylko przeglądać starsze egzemplarze w poszukiwaniu inspiracji do zmiany wystroju starszych części ich domów.

 

-Jeśli szukasz niedrogiego sposobu na ozdobienie swojego domu, sprawdź katalog Pottery Barn.

Zobacz więcej na: rockethome.pl