Ogrodnictwo to wspaniałe hobby! Masz trochę świeżego powietrza, możesz zbierać zdrowe owoce, warzywa i zioła do jedzenia, i jest coś bardzo spokojnego w pracy z naturą. Ale nie każdy ma zielony kciuk. W rzeczywistości większość z nas dopiero uczy się, jak uprawiać z nasion lub sadzonek. Oto kilka narzędzi, które pomogą Ci w pracy w ogrodzie.

Ta kielnia ogrodowa ma rączkę z twardego drewna, dzięki czemu łatwo ją chwycić, nawet gdy moje ręce są pokryte błotem. Metalowe ostrze jest bardzo ostre, dzięki czemu mogę łatwo przeciąć glebę. Jest to świetne rozwiązanie do kopania dołków pod nasiona i sadzenia cebulek. Rączka ma również otwór na końcu, dzięki czemu mogę ją powiesić, gdy skończę, aby nie zgubić jej w moim niechlujnym podwórku!

Jest to ergonomiczna paca ręczna. Rączka wykonana jest z twardego plastiku, który jest łatwy do uchwycenia i nie wyślizgnie się z ręki nawet jeśli się spocę lub będę mokry od deszczu! Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, więc nie zardzewieje od przebywania w mojej szopie na narzędzia lub nie stanie się poszarpane od używania na kamienistym podłożu. Ma również nadrukowane wymiary wzdłuż boku, więc mogę wykopać dziury dokładnie o odpowiednim rozmiarze! Zobacz więcej na stronie: uporzadkowane.pl