Joybird to sklep meblowy, który robi fale w społeczności internetowej. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego jak ich styl – tworzą piękne, nowoczesne elementy w przystępnych cenach! Właśnie zamykają swój pierwszy rok działalności i jestem podekscytowana, że są jednym z moich sponsorów w listopadzie.

Temat sekcji: Kilka atrakcji od Joybird

-Uwielbiam “fotel”, który mają na stronie – jest zrobiony z litego drewna z miękkim, błyszczącym wyściełanym siedzeniem. Przypomina mi to coś, co można znaleźć w ekskluzywnym hotelu, ale jest o wiele bardziej przystępne i ma taką samą wysoką jakość.

Sofa segmentowa, którą mają, jest wspaniała! Jest tak wszechstronna – fotele mogą być używane osobno jako pojedyncze krzesła lub połączone w dużą sofę z dużą ilością miejsca dla każdego. Tkanina jest miękka i trwała i wygląda na to, że będzie nosić dobrze w czasie.

-W 749 dolarów za cały zestaw (plus bezpłatna wysyłka), to sofa sekcyjna jest steal biorąc pod uwagę, jak bardzo wygląda jak to będzie kosztować dwukrotnie, że w sklepie projektanta. Jeśli chcesz dostać się na tej transakcji, upewnij się, że odwiedzisz Joybird do 29 grudnia!

Więcej na: gardenyard.pl