Wszyscy doskonale znamy tradycyjne sposoby na integracje pracowników. Nie ma nic lepszego od wspólnego spotkania i biesiadowania. Chociaż ostatnie czasy pokazują dobitnie, że potrzebne są eventy online, dzięki któremu można zorganizować doskonałą zabawę bez konieczności wychodzenia z domu. Tak, w szczególności, jeżeli zdecydowana większość pracowników (lub wszyscy) bazują na pracy zdalnej. Eventy online zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością. Czas więc sprawdzić, jakie wydarzenia można zorganizować wśród swoich pracowników przy pomocy internetu.

Dobrym pomysłem są wspólne warsztaty przy pomocy łącza internetowego. Starajmy wybierać się taką tematykę, która faktycznie zainteresuje wszystkie osoby. Jeżeli zespół składa się z samych kobiet, to doskonałą propozycją wydać się mogą warsztaty z podstaw makijażu, czy też inna tematyka związana z kosmetologią. Dla panów również znajdą się również ciekawe tematy, jak chociażby o whisky, piwie, czy też o innych, typowo męskich rzeczach.

Eventy online można zorganizować o wspólnej tematyce. Zarówno panie, jak również panowie na pewno ucieszą się z tego faktu, że mogą wziąć udział w warsztatach gotowania. Starajmy się postawić na oryginalne smaki, a nie na polski schabowy i rosół. To gotować umie zdecydowana większość osób. Może doskonałym pomysłem wyda się warsztaty z kuchni hiszpańskiej, francuskiej, greckiej, które to znane są z wyjątkowych, oryginalnych smaków. Wszyscy pracownicy na pewno ucieszą się z tego faktu, że ich szefowie starają się rozwijać ich umiejętności – nie tylko te, które odnoszą się do pracy.

Szereg takich eventów można zorganizować przy pomocy firmy zewnętrznej. Nie tylko, jeżeli chodzi o gotowanie, ale również wiele więcej. Będzie to doskonała okazja do tego, aby spotkać się online w większym i miłym gronie.