Bateria prysznicowa to niezbędny element wykończenia każdej łazienki. Producenci prześcigają się w wymyślaniu nie tylko coraz ładniejszych, ale też bardziej funkcjonalnych sprzętów. Nic dziwnego – prysznic bez sprawnej i komfortowej w użytkowaniu baterii do niczego się nie przyda.

Ładna i bezpieczna

Idealna bateria prysznicowa to taka, która godzi estetykę z funkcjonalnością. Przed zakupem trzeba więc sprecyzować swoje oczekiwania i zastanowić się, jaki kolor czy forma będzie pasować do wystroju łazienki.

Baterie prysznicowe https://omstore.pl/collections/baterie-prysznicowe mają tak bogatą ofertę, że znaleźć tą odpowiednią wizualnie nie jest dużym problemem. Duży wybór komplikuje jednak sprawę w kwestii ich funkcji. Ostatnio dużą popularnością cieszą się baterie prysznicowe z termostatem. Dają możliwość ustawienia preferowanej temperatury wody, która jest osiągana poprzez mieszanie ciepłej wody z zimną w zaworze termostatycznym. Pozwala to uniknąć zarówno zimnego prysznica, jak i niepożądanych oparzeń. Jest to wygodna opcja szczególnie dla młodych rodziców, zdecydowanie zmniejsza ryzyko poparzeń maluszka czy przeziębienia przez kąpiel w za zimnej wodzie.

Domowe SPA

Baterie prysznicowe z deszczownicą są popularnym wyborem już od dłuższego czasu. Jest to sposób na urządzenie sobie małego SPA we własnej łazience. Talerze deszczownicy mają różne średnice, co ma spore znaczenie przy wyborze tej odpowiedniej. Montowane są na ścianie, suficie lub podtynkowo, w zależności od preferencji. Sprzedawane są w różnych zestawach, dlatego przed zakupem warto sprawdzić, czy dana oferta posiada wszystkie potrzebne elementy.