Akumulator AGM 100ah to wysokiej klasy akumulator litowo-jonowy o pojemności 100 Ah. Ten produkt jest przeznaczony do użytku wojskowego i został zatwierdzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Jest również używany w niektórych zastosowaniach przemysłowych, takich jak wiercenie słoneczne, wiatrowe i naftowe.

Akumulator AGM 100ah zbudowany jest z elektrolitu wypełnionego płynem, co pozwala mu zachować wydajność nawet w ekstremalnych warunkach. Akumulatory AGM 100ah są przykładem technologii, która może zwiększyć wydajność naszych urządzeń.

Akumulator AGM 100ah to mocna i trwała bateria wyprodukowana przez Lifepo4. Dziś jest to jeden z najlepszych typów baterii na rynku. Ma również długą żywotność, co oznacza, że nie wyczerpie się tak szybko, jak inne baterie.

AGM to skrót od absorbed glass mat i odnosi się do sposobu wykonania tej wysokiej jakości baterii litowo-jonowej.

Akumulator AGM to szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy. Znajdują się w samochodach i stają się coraz bardziej popularne dzięki nowym technologiom pojazdów elektrycznych. Akumulator AGM został zaprojektowany jako bezobsługowe, trwałe i odnawialne źródło energii.

Akumulator AGM 100ah został zaprojektowany do użytku w samochodach elektrycznych, dlatego musi być wytrzymały i przyjazny dla środowiska. Nie ma takiego samego wpływu na środowisko, jak typowy akumulator kwasowo-ołowiowy, ponieważ jest szczelny, co pomaga zachować większą moc z upływem czasu. Nie ma również toksycznych emisji podczas ładowania lub rozładowywania.

Wymagają mniej wody niż inne rodzaje baterii, więc świetnie nadają się do obszarów, w których zasoby wodne są ograniczone lub w ekstremalnych temperaturach.

Zoptymalizowany akumulator AGM 100ah może zapewnić pojazdowi elektrycznemu do