ZIPP to mały motocykl, który ma wszystkie zalety małego motocykla, ale z mocą i konstrukcją większego. Motocykle te są lekkie i łatwe w obsłudze, dzięki czemu mogą być prowadzone przez praktycznie każdego.

Rama pojazdu jest wykonana z aluminium, co sprawia, że jest bardzo wytrzymała. Silnik jest również wykonany z aluminium, dzięki czemu jest lekki i mniej podatny na przegrzanie. Wreszcie, części, które tworzą silnik są łatwo zdejmowane i wymienialne w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak. Silnik posiada również elektryczny rozrusznik, co ułatwia nowym jeźdźcom rozpoczęcie jazdy, gdy po raz pierwszy uczą się jeździć.

ZIPP ma zbiornik paliwa mieszczący do 4 litrów benzyny, co daje mu wystarczającą moc, aby zapewnić Ci codzienne i dłuższe podróże – to idealny pojazd miejski na szybkie przejazdy do miasta lub dłuższe dojazdy. Posiada również duży tylny przedział bagażowy, który może pomieścić do 5 kg ładunku oprócz tego, co masz na sobie.

Siedzenie w tym rowerze jest regulowane, podobnie jak kierownica. Oznacza to, że osoba jadąca nie musi odczuwać dyskomfortu podczas jazdy – rower można ustawić z myślą o niej.

Więcej na: automission.pl