Kanapa, stolik kawowy, fotel, stolik końcowy, co jeszcze? Te są główni kawałki w twój żywym pokoju. Tam są żadny mocno i szybcy reguły o jak wiele each potrzebują robić żywemu pokojowi pracować dla ciebie, ale tam są few gruntowi reguły o dekorować z te kawałkami:

Na początek, tam musi być obszerny siedzenie dla everyone przychodzący nad. To znaczy, że jeśli zamierzasz mieć przyjęcie obiadowe lub seans swoich ulubionych filmów, będziesz potrzebował więcej niż jednego fotela w pokoju. W rzeczywistości, jeśli chodzi o meble w ogóle, nie chcesz, aby Twój salon wyglądał na zatłoczony – zostaw mnóstwo otwartej przestrzeni między kanapą i stolikiem kawowym oraz stolikiem końcowym i telewizorem. To tworzy przewiewne uczucie, które jest zachęcające dla gości.

Mówiąc estetycznie, nie zapełniaj górnej części stolika kawowego rzeczami, które nie powinny się tam znaleźć. Dotyczy to również książek i płyt DVD! Jasne, że mogą należeć do pokoju z ich odpowiednimi właścicielami, ale jeśli zajmują zbyt dużo miejsca na stoliku kawowym, to zagracają rzeczy i zabierają z rzeczy takich jak wazony z kwiatami lub świecami, które mogą być używane jako punkty centralne na szczycie stołów. Więcej na: forhomies.pl